Název

Branný den
Dne 30. 9. 2015 se na naší škole uskutečnil branný den. Jelikož ve škole nešel elektrický proud, využili jsme tento podzimní sluneční den ke sportovně-branným aktivitám. První hodinu strávili žáci ve třídách a pod vedením svých třídních učitelů si zopakovali základy, jak se mají chovat v ohrožených situacích.
Mezitím pan učitel Šuchma a pan Onderka vyznačili trasu v lese. Po první hodině následovalo vyhlášení poplachu a hromadné opuštění školy. Měřil se samozřejmě čas posledního žáka, který opustil školu. I když byl čas o něco horší než v loňském roce, nikoho to neodradilo od dalších aktivit. 1. stupeň odešel na vycházku k rybníku a 2. stupeň čekal orientační běh.
Někteří vyučující odešli po trase na svá stanoviště, na kterých měli připraveny pro skupiny žáků různé úkoly, a mohlo se začít startovat. Jako první vyběhly skupinky žáků ze 6. a 7. ročníku a poté starší žáci.
Společný závěr byl u myslivecké chaty, kde si žáci opekli nějakou uzeninu a kde jsme celou soutěž vyhodnotili. Myslím, že to byla velmi zdařilá akce, při které se nikomu nic nestalo, a domů jsme mohli odcházet všichni spokojení.

Období

• 51 fotek
  • 0 se líbí

Fototechnika

Nikon COOLPIX L830

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat