Název

Popis

Dne 25. 11. 2015 navštívili žáci 9. ročníku Střední průmyslovou školu polytechnickou ve Zlíně. Nejdříve nás zástupkyně školy, paní Entová, seznámila s obory, které jsou na škole vyučovány a poté se žáci rozdělili do dvou skupin. Jedna skupina si šla vyzkoušet práci s roboty a druhá skupina se seznámila s 3D tiskárnou a vyzkoušeli si sestavit 3D modely. V obou skupinách se našim žákům věnovali studenti této školy. Žáky bavilo především počítačové rozpohybování robotů a o poznání lépe to šlo děvčatům, možná proto, že se jim chlapci ze čtvrtého ročníku intenzívněji věnovali. ? Po malá svačině jsme se přesunuli do centra praktického vyučování, kde se žáci seznámili s prací reprodukčních grafiků, tiskařů, knihařů a strojařů. Strávili jsme velmi příjemné dopoledne a doufám, že to našim žákům opět trochu pomohlo s výběrem střední školy.

Období

• 32 fotek
  • 0 se líbí

Fototechnika

Nokia 515

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat